Wellcare,s.r.o

Účtovník

Náplň práce
-Kompletné vedenie podvojného účtovníctva, uzávierková činnosť, DPH, spracovanie daňových priznaní...
-Komunikácia so štátnymi inštitúciami (SP, ZP,DÚ)
-Samostatné a komplexné spracovanie mzdovej agendy

Minimálna prax: 2 roky
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
flexibilný pracovný čas
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
1.6.2018
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-praktické ovládanie platných právnych predpisov, súvisiacich s vykonávanou činnosťou
-komunikatívnosť, nekonfliktnosť, ústretovosť, flexibilnosť
-presnosť a precíznosť
Kontaktná osoba: Katarína Bednáriková
Telefón: 00421914329620
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník