Pöppel Abfallwirtschaft und Städtereinigung GmbH
Nasa stredne velká spolocnost so sídlom v Kelheime sa uz viac ako 50 rokov stará o speciálne riesenia problémov nasich zákazníkov v oblasti likvidácie, recyklácie, kontajnerov a odpadovej vody.
Do násho kolektívu hladáme nového kolegu so záujmom pracovat v likvidacnej oblasti a ochotou prestahovat sa do Nemecka.
Samozrejme vám poskytneme pomoc pri hladaní ubytovania, a aj úradnych úkonoch.
Tesíme sa na Vás zivotopis a prípadne podklady uchádzaca o zamestnanie.

Mechanik, Zamestnanec na údrzbu úzitkových vozidiel

Náplň práce
- údrzba a oprava úzitkových vozidiel
- nastavenie kolies / vymeriavanie podvozku
- kontrola a oprava b´rzd
- oprava elektrického a hydraulického zariadenia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
0,0
Iné výhody
- ponúkame zamestnanecké výhody, benefity
- moznost kurzu v nemeckom jazyku
- pomoc pri hladaní ubytovania ako aj pri úradnych zálezitostiach
- pracovná zmluva sa podpisuje priamo so zamestnávatelom
Miesto práce
Nemecko
Kelheim, Bavorsko
Termín nástupu
okamzite
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodicský preukaz skupiny C nie je podmienkou ale výhodou.
Am Kastlacker 6
93309 Kelheim
Nemecko
Kontaktná osoba: Viera Pupalova
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mechanik