Agentura prace
nabízíme zaměstnaní v ČR krátkodobé a na stálo pro muže a ženy

Personalista, náborář/ka

Náplň práce
Hledáme náborářku pro pracovní a personální agenturu se sídlem v Liberci
Pracovní náplň:
Stěžejními úkoly na této pozici jsou:
-aktivní nábor uchazečů o práci (v oboru bezpečnostních služeb a úklidu)
-zajišťování inzerce (pracovní portály, sociální sítě)
-každodenní telefonická a osobní komunikace s uchazeči
-vkládání dat do interního systému
-vyhodnocování úspěšnosti
-pravidelná komunikuje s koordinátorem
Požadujeme :
-min. SŠ vzdělání
-znalost práce na PC – MS Office – Word, Excel
-zkušenosti v oblasti náborů a orientace v sociálních sítích velkou výhodou
-velmi dobré komunikační dovednosti
-zodpovědnost, spolehlivost, pracovní nasazení, flexibilita
Mzda dle dosavadních zkušeností a schopností
Informace: práce na HPP a dobré platové podmínky
Nástup ihned/dohodou.
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete Váš strukturovaný životopis. meilem job.koordinator@gmail.com
Další informace na tel.+420608140293
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Miesto práce
Slovenská republika
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Na Perštině
46001 Liberec
Česká republika
Kontaktná osoba: koordinator
Telefón: +420608140293
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista