AQUASECO s.r.o.
akreditované laboratórium pre rozbory a odbery vzoriek pitných, odpadových a bazénových vôd

Administratívny pracovník

Náplň práce
Administratívne práce - vystavovanie faktúr, komunikácia so zákazníkmi, zasielanie e-mailov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravné lístky
Miesto práce
Bratislavský kraj
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
stredoškolské vzdelanie, veľmi dobrá komunikácia s ľudmi, príjemné vystupovanie, flexibilita, odolnosť voči stresu, znalosť práce s PC (word, excel, internet), šikovnosť, samostatnosť, ochota pracovať
Bernolákovská 18
900 28 Ivanka pri Dunaji
SK
Kontaktná osoba: Ing. Katarína Chupíková
Telefón: 02/45691477
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník