Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Operátor, Operátor plechovo-tvárniacich strojov do Likavky

Náplň práce
Vykonávanie prípravných prác pri výrobe vzduchotechnických výrobkov /rúry, plechy a pod./
Výroba vzduchotechnického potrubia (klampiarske práce)
Obsluha plechovo-tvárniacich strojov.
Dokončovacie práce pri výrobe potrubia.
Manipulačné práce.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800,- btto Eur
Iné výhody
Perspektíva stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu.
Po zaškolení možnosť preradenia do vyššej kvalifikačnej triedy s vyšším základným platom.
Miesto práce
Ružomberok
Likavka
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Prosíme záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky, aby nekontaktovali danú spoločnosť, ani neposielali svoj životopis /nebudú akceptovaní/, ale aby volali na mobil 0948 974 500.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Precíznosť, spoľahlivosť a pracovitosť
Fyzická zdatnosť
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 14.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor