Stolárstvo u Kunaja
Firma sa zaoberá výrobou eurookien a drevohlinikových okien, interiérových dverí, bezpečnostných dverí.

Tesár, stolár, pomocný pracovník do stolárskej dielne

Náplň práce
Buďte súčasťou nášho tímu!
Spoločnosť KUNAJ – Stolárstvo u Kunaja s.r.o., je úspešná a rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá je na trhu od roku 2002. Vyrábame kvalitné eurookná, drevohliníkové okná, interiérové dvere, vchodové dvere, protipožiarne dvere. Pracovať budete v novej výrobnej hale, ktorá je vybavená modernými technológiami. Náplň práce: príprava materiálu, frézovanie, povrchová úprava, montáž kovania, zasklievanie okien, príprava hotových výrobkov na expedíciu, a iné. Nadčasy sú výhodne preplácané. Záujemcovia by mali byť manuálne zruční, samostatní a mali by mať technické myslenie. V blízkosti firmy sa nachádza autobusová a vlaková zastávka.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
500
Iné výhody
- dlhodobý a stabilný pracovný pomer
- zaujímavé platobné ohodnotenie
- preplácanie nadčasov
- práca v stabilnom kolektíve
- možnosť kompletného zaškolenia
- práca po celý rok
- poskytnutie pracovného odevu, obuvi
- možný kariérny postup
Miesto práce
Poprad
Tatranská Štrba
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
svoje životopisy zasielajte na adresu: personalista@kunaj.sk
vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- frézovanie
- povrchová úprava
- montáž kovania
- zasklievanie okien
- iné
Tatranska Štrba 1169
05941 Tatranská Štrba
Slovensko
Kontaktná osoba: Zuzana
Telefón: 0527791210
Aktualizované 16.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Tesár, stolár