M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Skladník, Manipulačný pracovník

Náplň práce
Manipulačný pracovník – skladník v novom logistickom sklade v Lozorne, víkendy voľné

Pre náš nový logistický sklad hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí, ktorí uvítajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru. Prax na podobnej pozícii nie je nutná, kompletne Vás zaškolíme.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
– preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov, práca na VZV
– práca s čítačkou – skenerom
– otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
– efektívne využitie skladového priestoru
– oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy,…)
– zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkach, spísanie zápisu o poškodení zásielky
– dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe:
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čím nás oslovíte:
– máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný
– viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu
– ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou
– mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať
– vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900€ + bonusy do 150€ + príspevok na dopravu do 69€
– zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života
– stabilnú pracovnú dobu v dvojzmennej prevádzke (06.00 – 14:15, 13:45 – 22:00), voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,-€/hod.
– dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami
– ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov
– moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
– systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
– prácu v modernom sklade, ktorý je aj v zime temperovaný, nie menej ako 10 ˚C
– kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
– úhradu poplatkov za VZV
– stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní

– práca je v novom modernom sklade v logistickom parku Lozorno
– doprava do práce nie je zabezpečená – nutná vlastná doprava (poskytujeme príspevok na dopravu)
– nástup do práce od 1.3.18, príp. dohodou
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.4.2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 19.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník