M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Skladník

Náplň práce
Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, manuálne zručných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- preberanie, manipuláciu, vychystávanie a výdaj tovaru do/zo skladu podľa vystavených dokladov a predpisov oddelenia a za pomoci pridelených mechanizačných prostriedkov
- práca s čítačkou - skenerom
- otvorenie a uzatvorenie brán pred a po vykládke a uzatvorenie skladových priestorov mimo nakládky a vykládky vozidiel
- efektívne využitie skladového priestoru
- oznamovanie dôležitých okolností súvisiacich s prevádzkou skladu (poruchy, stavy ohrozujúce prevádzkyschopnosť skladu, havarijné situácie, ohrozenie BOZP alebo PP, úrazy)
- zaevidovanie a vyhotovenie dokumentácie pri poškodených zásielkách, spísanie zápisu o poškodení zásielky
- práca je v dvojzmennej prevádzke - poobedné a nočné zmeny (14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00, príp. 20:00 - 04:00), víkendy voľné
- doprava zabezpečená, v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok
- práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čím nás zaujmete:
- Máte učňovské, alebo stredoškolské vzdelanie, vzťah k technike a ste manuálne zručný.
- Viete rozlíšiť, čo je momentálnou prioritou a zorganizovať si prácu.
- Ak máte skúsenosť s prácou na VZV, je to výhodou, ale nie podmienkou - na ovládanie VZV, NZV Vás bezplatne zaškolíme.
- Mali by ste vedieť spolupracovať s ostatnými kolegami a navzájom si pomáhať.
- Vítame uchádzačov, ktorí majú záujem o dlhodobé zamestnanie, sú disciplinovaní a pracovití.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou + zamestnanecké benefity (až 1050€)
Iné výhody
Čo Vám ponúkame:
- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
- stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky. Ak sa príležitostne vyskytne nadčas, preplácame ho až do výšky 4,- €/hodina
- dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu. Nejde o pásovú výrobu s presne stanovenými prestávkami.
- ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca. 6 mesiacov
- príplatok na dopravu (ak pracovník jazdí vlastným autom) podľa počtu odpracovaných dní až do výšky 69,- € mesačne
- moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
- systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, darčekové poukážky a pod.)
- kompletnú pracovnú výstroj, letnú aj zimnú
- úhradu poplatkov za školenie a vystavenie preukazu na obsluhu VZV
- stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
Miesto práce
Bratislava
Malacky
Senec
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní

Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Termín nástupu dohodou, pozíciu by sme chceli obsadiť čo najskôr. Práca je vhodnejšia pre mužov - fyzicky náročnejšia práca. Doprava zabezpečená, v prípade vlastnej dopravy poskytujeme príspevok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.4.2018

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
1

Počet zamestnancov:
100-149 zamestnancov
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník