Pokora
Dom seniorov Sv. Ján Šelpice a sv. Martin Hrnčiarovce nad Parnou

Sociálny pracovník

Náplň práce
poskytovanie psycho-sociálnej starostlivosti, aktivity, vybavovanie rôznych záležitostí na úradoch...
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Ponúkame: prácu v modernom prostredí, finančné bonusy do výšky 30% platu, preplácanie nadčasov, stravovanie priamo v zariadení, možnosť ubytovania, plat 700,- E brutto /+prémie, príplatky a osobné ohodnotenie/.
Miesto práce
Trnava
Hrnčiarovce n/Parnou
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Príjmeme do Domu seniorov pri Trnave,
SOCIÁLNEHO PRACOVNÍKA/ČKU.
Bližšie informácie telefonicky na 0948 656 645, životopisy zasielajte na personalne.pokora@gmail.com

Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme pozitívny vzťah k seniorom, spoľahlivosť, VŠ vzdelanie 2. stupňa v odbore sociálna práca...
Kontakt
Pokora
Kontaktná osoba: Antolová
Telefón: 0948656645
Fax: -
Aktualizované 20.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Sociálny pracovník