A-Z transport & services s.r.o.

Operátorka do výroby (na 2 zmeny)

Náplň práce
- pomocné, prípravné a manipulačné práce vo výrobe na pridelenom pracovisku
- montáž, navíjanie a elektrické zapájanie častí a súčastí elektromotorov, elektrických a elektronických výrobkov, káblových zväzkov, koncových spínačov
- výroba statorov podľa presných postupov a pokynov
- zabezpečovanie čistenia a údržby pracoviska
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2,95 € / hod
zabezpečené závodné stravovanie (zrážka zo mzdy zamestnanca je 0,86 € za lacnejší obed a 1 € za drahší obed)
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na pracovnú zmluvu do kmeňového stavu firmy.

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky počas pracovného týždňa od 8:00 do 16:00 hod. na tel. čísle 0911 10 66 10, alebo pošlite životopis na praca@aztrans.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Mzda je úkolová (na normu). Zo začiatku, kým zamestnanec nepracuje na normu, patrí mu uvedená hodinová mzda.

Práca na 2 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00).
Kontaktná osoba: Zuzana
Telefón: 0911106610
Aktualizované 30.11.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné