Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Vedúci výroby, Výrobný manažér do Likavky

Náplň práce
Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a pracovných kapacít /výroba klimatizačných potrubí/
Zodpovednosť za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz
Implementovanie zlepšení vo výrobe
Optimalizovanie využívania materiálových zdrojov (využitie na strojoch plazma, ohraňovací lis, vysekávací stroj)
Koordinovanie, vedenie, hodnotenie a motivovanie výrobného tímu
Kontrolovanie výkonnosti tímu ako aj ďalších ukazovateľov
Sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie
Riadenie technologických zmien, implementovanie nových technológií a postupov
Práca s ľuďmi /denná, týždenná, mesačná/ – pravidelné prehodnocovanie
kvalifikačných matíc, definícia rozvoja pracovníkov s ohľadom na výhľad výroby
Vedenie tímových stretnutí výroby (majstri, výrobní pracovníci) za účelom zvyšovania ich kvalifikácie so zameraním na procesy ( dodržiavanie termínov, kvality a BOZP)
Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
Iné výhody
Perspektívna práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosti kariérneho rastu
Miesto práce
Ružomberok
Likavka
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Informácie pre uchádzača
Prax vo výrobe min. 5 rokov
Riadiace skúsenosti z výroby sú nutné, min. 2 roky
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
Schopnosť motivovať a viesť tím ľudí

Prosíme záujemcov, aby nekontaktovali spol. v Likavke, nebudú akceptovaní. V prípade záujmu volajte na mobil 0948 974 500, príp. pošlite svoj životopis na mail : vlasta.sekuciova@dealco.sk
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 19.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci výroby