M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Automechanik

Náplň práce
Aj keď vie byť práca auto-opravára niekedy naozaj namáhavá, našim chlapcom ostáva úsmev na tvári. Pracujú predsa v dobrom kolektíve, sú machri v odbore a to aj vďaka školeniam. Pracujú s najnovšími technológiami, v moderných servisoch, a pod ruky sa im dostanú aj prémiové značky. Ak sa ti to páči, máš možnosť sa pridať k nám aj ty!
Dokonca ti vieme zabezpečiť aj ubytovanie aby si nemusel dochádzať z ďaleka. Aby sme nezabudli, keď ti “padne” zabavíme sa na spoločných firemných akciách.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore:
automechanik

Vodičský preukaz:
B

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- vyučený v odbore automechanik
- presnosť a dôslednosť pri práci
- zručnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- profesijný rast, prehlbovanie kvalifikácie formou školení
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu formou certifikovaných školení
- používanie najnovších technológii
- zamestnanecké zľavy na servis a náhradné diely
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- zamestnanec roka
- luxusné autá
- v prípade potreby možnosť ubytovania
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní:
Profesný životopis zasielajte výhradne e-mailom.
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
13.04.2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik