M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Finančný manažér, Manažér, Riaditeľ, Oblastný riaditeľ

Náplň práce
• po základnom teoretickom a praktickom zaškolení v povolaní profesionálneho správcu majetku vybudovať poradenský tím 8-12 poradcov
• S touto úlohou sú spojené:
- vyhľadávanie a výber vhodných členov poradenského tímu
- osobné zapracovanie a tréning nových poradcov na úroveň profesionálnych správcov privátnych financií
- trvalé vedenie tímu zamerané na dosahovanie obchodných cieľov a kvalitného servisu pre klientov
- neustále zvyšovanie vlastnej kvalifikácie vo vedení ľudí a kvalifikácie členov tímu v obchodnej a odbornej oblasti

Zamestnanecké výhody, benefity:
• Práca v perspektívnej a rastúcej oblasti komplexného finančného plánovania pre privátnych klientov
• Priemerná výška odmeny 2.500 - 3.000 Euro (po úvodnom zapracovaní) v závislosti od výsledkov
• Možnosť ovplyvniť vlastné ohodnotenie cez dosiahnutie merateľných výsledkov
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených manažérov v oblasti komunikácie a finančného plánovania
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti ako aj so zameraním na leadership tímu

Informácie o výberovom konaní:
Obchodná prax a prax vo vedení tímu výhodou (1-2 roky)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
- Microsoft Excel - pokročilý
- Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• obchodná prax v minulosti výhodou
• uprednostníme kandidátov s VŠ vzdelaním
• výborné komunikačné schopnosti
• záujem o oblasť privátneho bankovníctva a finančného plánovania
• samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita
• orientácia na prácu s tímom a schopnosť viesť a motivovať členov tímu
pozícia je určená hlavne pre obchodníkov alebo obchodných manažérov, s ambíciou vzdelávania v oblasti finančného manažmentu a s cieľom dosiahnutia nadštandardného finančného ohodnotenia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Nadštandardné finančné ohodnotenie v závislosti priamo od výsledkov, po zapracovaní cca. 2500-3500 €
Miesto práce
Slovenská republika
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Druh pracovného pomeru:
- plný úväzok, živnosť
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 21.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Riaditeľ