M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Realitný maklér, Realitný špecialista

Náplň práce
V tíme, ktorý zabezpečuje komplexnú starostlivosť o klientov, bude spolupracovať s ostatnými konzultantmi a zastrešovať realitné služby pre stálych a nových
klientov:

mapuje trh nehnuteľností a vyhľadáva exkluzívnych partnerov pri kúpe alebo predaji nehnuteľností
spolupracuje s finančnými špecialistami pri výbere, predaji alebo prenájme nehnuteľností pre stálych klientov
v spolupráci s back office organizačne zabezpečuje služby klientom - ocenenie, prípravu nehnuteľnosti, audit nehnuteľnosti, certifikáty, právne a finančné služby
zabezpečuje inzerciu, cielené ponuky pri predaji, prenájme nehnuteľností, vykonáva obhliadky, zabezpečuje kompletný servis pre klientov
spolupracuje s realitnými kanceláriami pre pokrytie požiadaviek klientov
pre stálych a aj nových klientov - predávajúcich, kupujúcich, nájomníkov, sprostredkuje finančné plánovanie - za účelom zabezpečenia istoty realizovaného obchodu.

Možnosť pôsobenia ako realitný a zároveň finančný špecialista
Na základe výsledkov možnosť postupu na manažérsku pozíciu a riadenie tímu realitných špecialistov

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
obchodná prax v minulosti vítaná
min. úplné stredné vzdelanie
výborné komunikačné schopnosti
záujem o oblasť realít, privátneho bankovníctva a finančného plánovania
samostatnosť, cieľavedomosť a morálna integrita
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Výhodné a motivačné finančné hodnotenie vzhľadom na dosahované výsledky
• Práca v perspektívnej a rastúcej oblasti komplexného finančného plánovania a realitných služieb pre privátnych klientov
• Priemerná výška odmeny 1.500 - 2.000 Euro (po úvodnom zapracovaní) v závislosti od výsledkov
• Nezávislosť z pohľadu retailového aj firemného poradenstva
• Možnosť ovplyvniť vlastné ohodnotenie cez dosiahnutie merateľných výsledkov
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu podľa vopred definovaných podmienok a kritérií
• Zapracovanie v súčinnosti s profesionálnym vedením skúsených manažérov v oblasti komunikácie, finančného plánovania a realitných služieb
• Neustále zvyšovanie kvalifikácie v obchodnej a odbornej oblasti
Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Realitný maklér