Traust s.r.o.

Upratovanie obchodných priestorov.

Náplň práce
Hľadáme šikovných CHLAPOV/ŽENY na upratovanie obchodných priestorov v Petržalke.

Náplň práce:
- zabezpečenie čistoty a poriadku v celej prevádzke
- umývanie priestorov a zariadení celej spoločnosti
- obsluhovanie umývacieho stroja
- umývanie podláh

MZDA: od 700€ + stravné lístky
Nástup: IHNEĎ
Miesto výkonu práce: Bratislava /Petržalka

Pracovná doba: - práca v dvojzmennej prevádzke - 10 hodinové pracovné zmeny(dohoda možná)

Skúsenosti s upratovaním vítané, neskúsených ale ochotných pracovať zaučíme.

Požadujeme:
-poriadkumilovnosť
-spoľahlivosť
-ochota pracovať

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Miesto práce
Bratislava
Bratislava -Petržalka
Termín nástupu
IHNEĎ
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom praca@traust.sk alebo na tel. čísle 0917920781. Volať od 9:00 do 17:00.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU

91701 Trnava
Slovensko
Telefón: 0917 920 781
Aktualizované 28.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Iné