STARSTAFF, s.r.o.

Systemový pracovník s ubytovaním, nástup IHNEĎ

Náplň práce
Príjmeme zručných a zodpovedných pracovníkov do logistickej spoločnosti na Záhorí – Lozorno

Nahrávanie dodacích listov do interného programu, príjem, odpis tovaru, fyzická kontrola tovaru, fyzická účasť na inventarizácii, dodržiavanie BOZP, vykonávanie zadaných prác podľa pokynov nadriadeného.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Základ od 737,-€ (brutto)/mesiac + variabilná zložka mzdy (mesačný bonus od 110 do 180 € + príspevky
Iné výhody
- práca na hlavný pracovný pomer
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
- atraktívna mzda
- možnosť zabezpečenia ubytovania
- príspevok na ubytovanie, alebo príspevok na cestovné
- stravné lístky
- sociálny program
- bezúročné mikropôžičky
Miesto práce
Malacky
Lozorno
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Doprava, logistika

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta poskytujúceho logistické služby - skladovanie a zásobovanie materiálom, dodávky dielov v systéme JIT a nákladnú automobilovú dopravu. Na slovenskom trhu sa etablovala v nedávnom období a naďalej sa úspešne rozvíja. Je súčasťou podnikateľského združenia, ktoré má v zahraničí niekoľkodesaťročnú tradíciu s pobočkami takmer na všetkých kontinentoch sveta.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- práca s Excelom - podmienkou
- zodpovednosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- zmysel pre detail
- dobrý zrak
- trpezlivosť
Kontaktná osoba: Koordinátor Malacky
Telefón: +421 908 052 838
Aktualizované 17.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika