Pokora
Dom seniorov Sv. Ján Šelpice a sv. Martin Hrnčiarovce nad Parnou

Opatrovateľ

Náplň práce
Opatrovanie klientov, pomoc pri stravovaní, osobnej hygiene, kúpaní, obliekaní, pri denných aktivitách...
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
630
Ponúkame: prácu v modernom prostredí, finančné bonusy do výšky 30% platu, preplácanie nadčasov, stravovanie priamo v zariadení, možnosť ubytovania, plat 630,- E brutto /+prémie, príplatky a osobné ohodnotenie/ .
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na 2 zmeny /denná, nočná/, od 7:00 do 19:00 alebo od 19:00 do 7:00. Prax vítaná, nie nutná.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadujeme ukončené vzdelanie v danom odbore alebo akreditovaný kurz opatrovania v rozsahu minimálne 220 hodín ukončený certifikátom /možnosť absolvovania u nás/, bezúhonnosť, zodpovednosť, sociálne cítenie, trpezlivosť v práci so seniormi.
Kontakt
Pokora
Kontaktná osoba: Antolová
Telefón: 0948656645
Fax: -
Aktualizované 20.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ