Pokora
Dom seniorov Sv. Ján Šelpice a sv. Martin Hrnčiarovce nad Parnou

Zdravotnícky asistent

Náplň práce
Riešenie jednoduchých zdravotných problémov, komunikácia a spolupráca so zdravotnou sestrou, s lekárom, opatrovanie, príprava a podávanie liekov...
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
700
Ponúkame: prácu v modernom prostredí, finančné bonusy do výšky 30% platu, preplácanie nadčasov, stravovanie priamo v zariadení, možnosť ubytovania, plat 700,- E brutto /+prémie, príplatky a osobné ohodnotenie/ .
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca na 2 zmeny /ranná, nočná/, od 7:00 do 19:00 alebo od 19:00 do 7:00.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ukončené vzdelanie v danom odbore, empatia, spoľahlivosť, pozitívny vzťah k seniorom...
Kontakt
Pokora
Kontaktná osoba: Antolová
Telefón: 0948656645
Fax: -
Aktualizované 20.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent