Jovan Beljanski
Firma pracuje elektroinštalácie v priemysle a na stavbách , montáž a zváranie na Slovensku a v Nemecku.

Elektrikár, Elektrotechnik

Náplň práce
Hl’adáme elektrikárov - živnostnikov, pre elektroinštalačné práce v priemysle v Nemecku. Ponuka je platná pre jedného alebo partie ( 2-3 ), z ktorých aspoň jeden pozná nemecky na úrovni A2 (aby sa vedel dohovorit’ ohl’ade práce).
Náplň práce: ťahanie káblov, montáž káblových žľabov, zapájanie rozvádzačov atd.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
18 -20 EUR/h
Iné výhody
Kontinuitu práce počas celého roka
Zabespečené aj platene ubytovanie.
Dopravu z miesta ubytovania na miesto výkonu práce.
Pracovne oblečenie.
Možnost’ práce nadčas.
Práca je bez sprostredkovateľských poplatkov.
Miesto práce
Nemecko
Essen, Stuttgart
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
V pripade záujmu pošlite vaš životopis s možnostami v nemeckom, alebo na slovenskom jazyku, na email: miroslavb2605@gmail.com
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Aktivna živnost’
Ukončené odborné vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo podobné.
Prax ako elektriár.
Znalost’ nemeckého jazyka na úrovni A2 (jeden z partii aby sa vedel dohovorit’ ohl’ade práce)
Výhodou vlastné auto, nie je podmienkou.
Samostatnosť.

Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Beljanski
Aktualizované 23.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik