STARSTAFF, s.r.o.

Skladník

Náplň práce
- zabezpečovanie nakládok a vykládok tovaru
- uskladňovanie prijatého tovaru
- príprava nakládok podľa objednávky
- manipulácia s tovarom max. do 20 kg
- jednoduchá práca so skenerom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Základ od 600,-€ (brutto)/mesiac + variabilná zložka mzdy (výkonnostný bonus do výšky 450 € + príspe
Iné výhody
- zaujímavá práca na hlavný pracovný pomer
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- príplatky za nočné zmeny, nadčasy, sviatky
- ubytovanie zabezpečené v nadštandardných ubytovacích kapacitách
- príspevok na ubytovanie až vo výške 200 eur alebo príspevok na cestovné
- nástupný bonus
- benefity formou zamestnaneckej cafetérie
- 25 dní dovolenky
- spoločenské a športové akcie pre zamestnancov
- možnosť výhodnejšieho nákupu produktov spoločnosti
- pitný režim
- stravné lístky
- bezplatná právna pomoc
- bezúročné mikro-pôžičky
Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
01.06.2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- skúsenosť s prácou na NZV , VZV
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- dobrý zrak
Kontaktná osoba: Koordinátor Malacky
Telefón: +421 908 052 838
Aktualizované 21.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník