Jovan Beljanski
Firma pracuje elektroinštalácie v priemysle a na stavbách , montáž a zváranie na Slovensku a v Nemecku.

Zvárač, Zámočník

Náplň práce
Zváranie oceľových častí, obrúsenie zvarov atd’.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2300,00 EUR netto mesačne, za 35 h týždenné
Iné výhody
Dlhodobé perspektivne zamestnanie v nemeckej spoločnosti.
Nemecká pracovná zmluva.
Zabespečené ubytovanie (hradíte si sami).
Možnost’ práce nadčas.
Práca bez sprostredkovateľských poplatkov.
Miesto práce
Nemecko
Köln, Hannover, Frankfurt, Stuttgart.
Termín nástupu
S každým uchádzačom si prejdeme termin.
Informácie pre uchádzača
V pripade záujmu pošlite vaš životopis s možnostami v nemeckom, anglickom alebo na slovenskom jazyku, na email: miroslavb2605@gmail.com
Máte známeho, ktorý hľadá tiež prácu, tak neváhajte a povedzte mu o našej ponuke a môžete ísť pracovať ako dvojica.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Podmienkou sú platné skúšky podľa EN 287-1 (pre zváračov).
Znalost’ čítania plánu postupnosti zvárania.
Mat’ predošlú prax .
Znalost’ nemeckého jazyka na úrovni A2 (telefónom bude skontrolovane).
Výhodou vlastné auto.
Samostatnosť.

Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Beljanski
Aktualizované 18.4.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník