RENERS s.r.o.
Spolocnost pôsobí v troch odvetviach podnikania, je to stojárenstvo a výroba, stavebníctvo a obchodná ciinnost. Podnikanie spolocnosti je založené na dlhorocných skúsenostiach vedenia spolocnosti a dôvere naších obchodných partnerov, preto je pre nás prioritou budovat dobrý pracovný tým našej spolocnosti, aby sme mohli neustále zkvalitnovat naše služby ponúknut profesionálný tým pracovníkov.

Zámočník

Náplň práce
Realizácia odborne technicky nárocných prací v rámci výroby ocelových konštrukcií, príprava, montáž.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
8 EU
Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
dohoda
Informácie pre uchádzača
Životopisy a kopiu certifikátu posielajte na email: reners@zoznam.sk, prace@vivacorporation.cz , www.reners.sk Telefon: 00421/ 903 320 779
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• prax v obore, dobrý zdravotný stav • skúsenosti a prácu s autogenom,CO2 • Samostatnost • Zodpovedný prístup k práci • Vyucený v technickom obore, • Psychická odolnost
Telefón: 00420732282337,00420776571715, 00421903320779
Fax: 00420242493149
Aktualizované 20.10.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník