Základná škola
Výchovno vzdelávací procesŠkolská jedáleň

Ekonóm/ka

Náplň práce
1. Komplexné zabezpečovanie účtovníckej agendy ( účtovanie rozpočtovej organizácie podľa zákona o účtovníctve č. 431/ 2002 Z. z. v sústave podvojného účtovníctva podľa rozpočtových pravidiel verejnej správy, správa v softvéri IVES – WinIBEU
2. Komplexné spracovanie miezd – správa v softvéri IVES – WinPAM..
3. Práca na úseku rozpočtovania ( tvorba rozpočtu, čerpanie, úpravy, dodržiavanie rozpočtových pravidiel, zverejňovanie na webovom sídle, evidencia zmlúv, faktúr, objednávok)..
4. Účtovná uzávierka, štatistické výkazy, výkazy o hospodárení ..
5. Inventarizácia majetku, zaraďovanie majetku, odpis majetku
6. Komunikácia s bankou, zriaďovateľom, spracovanie rôznych podkladov súvisiacich s účtovníctvom
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Čadca
Zákopčie, Zákopčie 957
Termín nástupu
19. 2. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Kvalifikačné predpoklady: úplné stredné odborné vzdelanie, VŠ I., VŠ II., - ekonomický odbor + znalosť podvojného účtovníctva), Výborné počítačové znalosti MS Word, Excel , , Odborná prax: , Účtovanie v podvojnom účtovníctve – prax minimálne 5 rokov, Uprednostňujeme žiadateľa s účtovnou praxou vo verejnej správe ( resp. školstve) , , Druh pracovného pomeru: plný úväzok , , Osobné predpoklady:, bezúhonnosť, logické a analytické myslenie, dôslednosť, , Zodpovednosť, , Zoznam požadovaných dokladov:, a.) Žiadosť o zaradenie do výberového konania, b.) Doklad o nadobudnutom vzdelaní ( kópia), doklad o praxi, c.) Profesijný životopis, d.) Aktuálny výpis z registra trestov – nie starší ako 3 mesiace, e.) Čestné vyhlásenie o tom, že: , - všetky údaje uvádzané v žiadosti sú pravdivé, - je spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu, - ovláda štátny jazyk SR, - súhlasí so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z. z.
Zákopčie 957
Zákopčie
Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Plačková
Telefón: +421918616545
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Ekonóm