PERSOnica, s.r.o.
PERSOnica, s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu, ktorá ma ambíciu stať sa lídrom v inováciach v biznise, ktorému rozumieme. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby - tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.

HR manažér

Náplň práce
Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vyspelú osobnosť s príslušnými skúsenosťami a schopnosťami.
Požiadavky:
- Vysokoškolské vzdelanie (magisterský stupeň) alebo
Postgraduálne (doktorandské štúdium)
- Špecializácia - ľudské zdroje, manažment, vzdelávanie, ekonomika

Jazykové znalosti:
- angličtina - pokročilí

Ďalšie vedomosti:
- Ľudské zdroje - pokročilé
- Microsoft Office - pokročilý
- Mzdové účtovníctvo - pokročilý
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Pre kvalitného kandidáta ponúkame:
- perspektívne a stabilné zamestnanie
- množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov
- 13. a 14. plat
- firemné akcie a teambuilding
- nové a čisté pracovné prostredie v úzkom kontakte s najnovšími technológiami v blízkosti centra Žiliny.

Životopisy prosím posielajte v anglickom a slovenskom jazyku na barcakova@personica.sk
Dovoľujeme si upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Žilina 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Mariánske nám. 29/6
Žilina
Kontaktná osoba: Mgr. Marcela Barčáková
Telefón: +421948406040
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Personalista