HMSK, s.r.o.
Spoločnosť HMSK, s.r.o. sa zaoberá manipuláciou s tovarom, skladovaním, nakladaním s iným ako nebezpečným odpadom; zabezpečuje baliace a čistiace činnosti na pracoviskách v okrese Žilina a v Kysuckom Novom Meste.

Asistent/ka

Náplň práce
- Skladové hospodárstvo,
- Cenové kalkulácie,
- Komunikácia s odberateľmi,
- Obstarávanie materiálu,
- Distribúcia OOPP,
- Analýzy, reporty vedeniu spoločnosti,
- Hlásenia Intrastat, hlásenia obalov,
- Kontrola dochádzok operátorov,
- Komunikácia so zamestnancami spoločnosti (operátormi),
- Zabezpečenie vstupných školení pre zamestnancov,..
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v rastúcej spoločnosti.
Dochádzkový bonus po splnení dochádzkových kritérii.
13. plat (letný, vianočný bonus).
Iné benefity nad rámec Zákonníka práce.
Miesto práce
okres Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto, Tŕstie 2299
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Schopnosť pracovať v strese, skúsenosti s prácou v programe Omega výhodou.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, vnútorná stabilita.
Tŕstie 2299
Kysucké Nové Mesto
Kontaktná osoba: Ing. Anna Mintálová
Telefón: +421917728108
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent