FOR-TECH s. r. o.
Spoločnosť STRUDEL s.r.o. (od 14.07.2017 FOR-TECH s.r.o.) sa venuje optimalizácii výrobných procesov a zabezpečeniu niektorých častí výrobných procesov outsourcingom.

Nastavovač a obsluha kovoobrábacích strojov

Náplň práce
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 600 € za mesiac
Miesto práce
okres Myjava
Brezová pod Bradlom, Štverníky 662
Termín nástupu
1. 3. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: technický talent.
Námestie M. R. Štefánika 18
Brezová pod Bradlom
Kontaktná osoba: Barbora Sidorová
Telefón: +421949824747
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník