Milan Turkovič Autodoprava-Turek
Ústretovosť voči zamestnancom a váženie si ľudí a ich práce.

Špeditér

Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
• Komunikácia s dopravcami a partnermi, vyjednávanie prepravných podmienok,
• Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok.
• Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému
• Operatívne riešenie zmien a reklamácií.
• Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru.
• Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi.
• Vyťažovanie nákladných áut
• Cenové vyjednávanie
• znalosť cudzie jazyka na aktívnej úrovni podmienkou prijatia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Hurbanova 8
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Internet - elementárna.
Malinovského 9/1228
Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba: Milan Turkovič
Telefón: +421907740442
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Prepravca, špeditér