HRQ SK s. r. o.
Špecialisti v oblasti poskytovania služieb - Personálny leasing - Personálny outsourcing - Recruiting a Executive search - Poradenstvo - Audity s vlastnou sieťou vo všetkých odvetviach a presne prispôsobeným požiadavkám zákazníka

ZDRAVOTNÁ SESTRA

Náplň práce
Ponuka práce pre zdravotnú sestru BA /ideálne dve zdravotné sestry /. Pre nášho klienta hľadáme Zdravotnú sestru k osobe s parkinsonovou chorobou, jedná sa o nočné smeny, denné smeny sú vykryté striedajú sa dve zdravotné sestry. Ideálne by bolo, aby to bolo aj v tomto prípade a pri nočných smenách sa striedali dve. Pani je v štádiu, že leží, vie sa sama postaviť, chodiť minimálne s pomocou, reaguje nie na prvý krát, ale reaguje. V noci sa jedná o úkony ako pomôcť na záchod so všetkým, zdvihnúť z postele, napiť, pretočiť na posteli, masáž ak dostane kŕče. Všade sú zvončeky a držadla. Izba pre zdravotnú sestru je 4m od spálne. Zdravotná sestra musí byť fyzicky zdatná, nesmie si brať osobne keď pani začne v noci plakať, kričať, má obdobia kedy má zle psychické stavy. Pani má muža,ktorý jej zabezpečuje lieky, ale už v noci nevládze k nej vstávať, spia spolu v spálni. Niekto komu nevadí prerušovaný spánok, ideálne kto má skúsenosť s parkinsonovou chorobou. Platové podmienky sú vec dohody, ale klient ponúka nadštandardné platové podmienky. Možnosť brigádne aj HPP. Treba počítať s tým, že je to náročná práca.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 20:00 do 8:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Bratislava 2
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Pribinova 25
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Oľga Papáčová
Telefón: +420603735408
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra