MONTA Žilina s.r.o.
MONTA Žilina s.r.o. je úspešná slovenská firma zaoberajúca sa už od roku 1992 CNC obrábaním, výrobou strojných zariadení, jednoúčelových strojov, nástrojov, prípravkov pre zámočnícku a lisárenskú výrobu, bodové zváranie © 1992-2018

Frézar, sústružník, CNC programátor

Náplň práce
Práca na klasických strojoch - sústruh, fréza
Práca na CNC sústruhu, fréze
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000 EUR
Iné výhody
Kvartálne a koncoročné odmeny
Miesto práce
Žilina
Dlhá 101, 01009 Žilina
Termín nástupu
po dohode prípadne ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Čítanie výkresovej dokumentácie, skúsenosti výhodou
Dlhá 101
01009 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Záborský Rastislav
Telefón: 0910788103
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník