Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
VIP-Complet
Sme agentúra,ktorá ponúka VIP služby pre našich zahraničných klientov v rámci opatrovateľských služieb v domácej starostlivosti v 24 hodinovej službe.Ponúkame len tie najskúsenejšie opatrovateľky z vlastnej databázy s veľmi dobrou znalosťou nemeckého jazyka.

Ako to funguje?
Je to jednoduché - zamestnáme Vás, odvedieme za vás odvody a ešte aj prispejeme na cestu.


Opatrovateľ, JEDNODUCHÉ OPATROVANIE s nástupom čím skôr

Náplň práce
Do krásneho kúpeľného mesta Bad Säckingen, hľadáme spoľahlivú, čestnú, samostatnú, prispôsobivú a komunikatívnu opatrovateľku (45 rokov a viac) k 91 – ročnej pani (166 cm, 59 kg), ktorá žije sama vo svojom dome, nachádzajúcom sa v centrálnej časti mesta. Je v dobrej zdravotnej kondícii. Povahovo je priateľská a prívetivá. Nechová žiadne domáce zvieratá.

Do náplne práce opatrovateľky na tejto pozícii spadá starostlivosť o domácnosť (o záhradu nie) a osobná opatera pacientky. Veľmi rada hráva spoločenské hry a sleduje filmy či zábavné programy. Jej syn výrazne pomáha v opatere napríklad aj nákupmi (obchod je v tesne blízkosti, ale opatrovateľka sa o nákupy starať nemusí). Syn tiež vypomáha pri praní, obsluhe umývačky riadu, prichystaní liekov, či návšteve lekárov. Nočné vstávanie sa nevyžaduje (doposiaľ nebolo potrebné). K dispozícii nie je žiaden automobil, opatrovateľka ho nepotrebuje.

Stupeň ošetrenia / potreba ošetrovateľskej služby: pacientka bola zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrovania, domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.

Diagnózy: pacientka netrpí žiadnymi závažnejšími diagnózami netrápi ju ani demencia, ani inkontinencia ( v noci nosí plienky iba preventívne).

Pohyblivosť: pacientka je relatívne mobilná, no napriek tomu odkázaná na invalidný vozík v dôsledku operovaného bedrového kĺbu. Všetky potrebné zdravotnícke pomôcky sú k dispozícii (elektronické lôžko, ľahký invalidný vozík, prispôsobená toaleta, zdvihák do vane aj chodítko).
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1265
Iné výhody
Pacientkin syn je v prípade potreby nablízku, býva v susednom dome a sám sa stará o mnoho činností spojených s opaterou mamy. Je preto veľmi nápomocný a uľahčuje opatrovateľke prácu. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s pripojením na internet. V prípade fajčiarky, je fajčenie von povolené.
Miesto práce
Nemecko
Bad Säckingen
Termín nástupu
Turnus: 1 mesiac (základ), 6 týž.;nástup: čím skôr
Informácie pre uchádzača
Mzda:
1 mesiac: 1 130 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/každý odpracovaný deň) + príspevok na cestu od rodiny (75 € na ruku po príchode) = 1 265 € (netto)
6 týždňov: 1 582 € (netto) + príspevok na cestu od agentúry (2 €/každý odpracovaný deň) + príspevok na cestu od rodiny (150 € na ruku) = 1 816 € (netto)

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Nevyžaduje sa teda ani vlastníctvo vodičského preukazu, nevyhnutná je však aspoň mierne pokročilá znalosť nemčiny.
Kontakt
VIP-Complet
Miletičova 21
851 01 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Gabriela Bednárová
Telefón: 0948719494
Fax: 0948719494
Email:
Aktualizované 13.2.2018


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ


Copyright © Ponuky.sk