Oldman s.r.o.
Spoločnosť vznikla v roku 2009 a zaoberá sa dodávkou a montážou presklených bezrámových konštrukcií, automatických dverí, navíjacích mreží, ponorných stĺpikov, parkovacích systémov a pod.

Projektový manažér, Obchodný manažér, Manažér

Náplň práce
- vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov na predaj kompletného sortimentu výrobkov a služieb poskytovaných spoločnosťou
- technicko-cenové informácie a poradenstvo pre zákazníkov
- príprava a realizácia zákaziek
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1.200,- / netto
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu : oldman@oldman.sk
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
* Požadované vzdelanie : stavebné, strojárske, elektrotechnické
* Počítačové znalosti : Word, Excel, Internet - pokročilý
* Prax : 5 rokov
Dlhé Diely I. 17/B
84104 Bratislava
Telefón: 0260200333
Aktualizované 3.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér