RF, spol. s r.o.
Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku.

Disponent obalového materiálu

Náplň práce
Pracovník na danej pozícii vykonáva dané činnosti:
Monitoruje a kontroluje skladové zásoby obalov, navrhuje výšku skladových zásob
Poskytuje podporu na pridelených projektoch pri vývoji a aktualizácii obalov
Disponuje obalový materiál
Vedie bežné účty obalového materiálu, eviduje príjem do systému
Zabezpečuje expedíciu obalového materiálu
Vedie a zodpovedá za evidenciu obalov na zákazníckych portáloch a zistené diferencie
Vytvára baliace predpisy a pracovné inštrukcie balenia materiálu, hotových výrobkov
Vedie a zodpovedá za evidenciu všetkého obalového materiálu v ERP systéme (SAP)
Reporting

Pracovník na danej pozícii zodpovedá za:
Včasné dodávky materiálu, obalov
Správnu evidenciu obalov na zákazníckych portáloch a internom ERP systéme (SAP)
Vykonanie inventúr obalového materiálu
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v perspektívnej a expandujúcej organizácii so zahraničným know-how, pôsobenie v mladom dynamickom tíme, možnosť profesionálneho a osobného rozvoja.
Kvartálny bonus, dotované stravovanie.
Možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Miesto práce
okres Malacky
Malacky, Továrenská 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, SAP - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Prax vo výrobnej spoločnosti na odd. logistiky min. 1 rok - Automotive výhodou, Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita, Nutná znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou.
Továrenská 15
Malacky
Kontaktná osoba: Mgr. Viera Šimeková
Telefón: +421347961196
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Prepravca, špeditér