LOKO TRANS Slovakia, s.r.o.
LOKO TRANS Slovakia s.r.o. je popredná slovenská spoločnosť, zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti železničnej techniky, prepravy a strojárskej výroby.Na trhu začala pôsobiť v roku 1997 a to v oblasti obchodu so železničnou technikou, poskytovania opráv a servisu železničných lokomotív. Spoločnosť svoju opravárenskú a výrobnú činnosť vykonáva v certifikovaných priestoroch v Dubnici nad Váhom. Vo vlastných výrobných priestoroch sú vytvorené podmienky pre opravy, revízie a rekonštrukcie železničnej techniky.Poslaním spoločnosti je udržanie si svojich zákazníkov s trvalým zlepšovaním kvality svojich výrobkov a služieb. Jej hlavným zámerom je naďalej upevňovať si svoje postavenie ako popredného výrobcu železničných koľajových vozidiel v rámci celej Európy. Zamestnanci spoločnosti sú svojimi znalosťami, zručnosťami a skúsenosťami zárukou úspešného budúceho vývoja spoločnosti na trhu.

Lakovač

Náplň práce
Popisovanie/lakovanie značení na vagóny.
Nepretržitý pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
dochádzkový bonus
mesačné odmeny
vernostná odmena
koncoročné odmeny
Miesto práce
okres Nové Zámky
Šurany, Cintorínska 57
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Práca vhodná aj pre ženy, na pohovor je potrebné priniesť životopis.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť).
Cintorínska 57
Šurany
Kontaktná osoba: Monika Felingová
Telefón: +421356507080
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lakovník, lakovač