SLOVKARPATIA HOTEL, a.s.
Kongresový hotel Holiday Inn Bratislava**** je členom jednej z najväčších medzinárodných hotelových sietí InterContinental Hotels Group, ktorá združuje vyše 5200 hotelov. Hotel má 166 izieb, Kongresové centrum. Súčasťou je tiež reštaurácia, Lobby bar a relaxačné centrum s bazénom.

Chyžná

Náplň práce
- Upratovanie izieb podľa hotelových štandardov
- Hlásenie akýchkoľvek technických závad na izbách technikom
- Hlásenie zabudnutých vecí hostí na recepcii
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 550 do 600 € za mesiac
- Mzda 550 € (brutto)/ mesiac; po skúšobnej dobe 600 € (brutto)/ mesiac + príplatky za nočné a sviatky
- Možnosť ubytovania v nových priestoroch ZDARMA
- Flexibilný pracovný čas (možnosť práce na 8 hodinové zmeny, v prípade záujmu práca aj cez víkendy)
- Cenovo zvýhodnené zamestnanecké pobyty
- Parkovanie na hotelovom parkovisku
- Zamestnanecká strava za 1 €
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Bajkalská 25/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Bajkalská 25/A
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Lehotský
Telefón: +421917719231
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka