Divadlo Nová scéna
Divadlo Nová scéna verejne prevádza dramatické, hudobno-dramatické a tanečné diela. Rozvíja divadelné umenie a kultúru, ktorú prezentuje v Slovenskej republike i v zahraničí.

Vrátnik informátor

Náplň práce
- kontrola príchodov a odchodov návštevníkov divadla, zaznamenáva ich v
knihe návštev,
- vydáva kľúče od priestorov divadla a ich výdaj zaznamenáva,
- obsluhuje telefónnu ústredňu,
- podáva informácie návštevníkom a zamestnancom divadla, ..
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Živnostenská 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Živnostenská 1
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Jana Danielová
Telefón: +421220488440
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vrátnik, informátor