Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o.
Výroba plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Zmenový majster

Náplň práce
Pracovné povinnosti:
• Riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
• Zabezpečenie plynulého chodu výroby
• Zabezpečenie dodržiavania výrobných procesov
• Kontrola kvality výrobkov
• Stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
• Riadenie objemu a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
• Príprava stroja a nástroja na prevádzku pri zmene výrobného programu, jeho uvedenie do prevádzky podľa predpisov a inštrukcií
• Ukončenie prevádzky stroja a nástroja podľa predpisov a inštrukcií
• Riadenie zaškoľovania zamestnancov a hodnotenie výkonov zamestnancov
• Vedenie a motivácia pracovníkov vo výrobe
• Dodržiavanie baliacich predpisov pre príslušný výrobok
• Riadne a pravdivé vypisovanie dokumentácie podľa inštrukcií
• Zabezpečenie udržiavania čistoty strojov a pracovísk podľa zásad 5S
• Výpomoc v prípade naliehavých a nepredvídateľných prác na iných oddeleniach
• Dodržiavanie pracovnej disciplíny a pracovných predpisov spoločnosti
• Vedenie podriadených zamestnancov výroby
• Začlenenie nových a hosťujúcich zamestnancov
• Zabezpečenie efektívneho využívania výrobných strojov, nástrojov a materiálov
• Analýza príčin vzniku nekvality, návrh a realizácia opatrení na ich odstránenie
• Dodržiavanie BOZP a PO
• Dodržiava požiadavky uvedené v internej a externej dokumentácii, svojou prácou predchádza a eliminuje nežiaduce vplyvy na ŽP

Zodpovednosť:
• Zodpovednosť za produktivitu práce, aktívne sa zúčastňovať na jej raste, optimálne vyťažovanie výrobných kapacít a pracovníkov
• Zodpovednosť za časový rozvrh výroby, náklady a kvalitu výroby
• Organizácia výmeny pracovnej zmeny
• Plnenie výrobného plánu
• Poriadok a čistota na pracoviskách
• Podľa pracovných povinnosti
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
• Stravné lístky v hodnote 4 EUR
• Jazykový kurz
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, Palugyayho 1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - elementárna, SAP - elementárna.
Ďalšie požiadavky: • Znalosť MS Office a Outlook, • Znalosť programu SAP výhodou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Palugyayho 1
Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Ing. Ľubomira Uramová
Telefón: +421445567000
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby