KOVOZBER, s.r.o.

Iný operátor stacionárneho zariadenia a stroja

Náplň práce
Príspevok na podporu vytvárania pracovných miest u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto v rámci národného projektu „Šanca pre mladých“

CIEĽOVÁ SKUPINA

Mladí UoZ – NEET, ktorí nie sú zamestnaní, nepokračujú v procese vzdelávania, ani sa nezúčastňujú na odbornej príprave (not in employment, education or training) vo veku do 29 rokov (t.j. 29 rokov mínus jeden deň), ktorí sú bezprostredne pred vstupom do projektu v evidencii UoZ najmenej 12 po sebe nasledujúcich mesiacov, t.z. že sú znevýhodnení UoZ podľa § 8 ods. 1 písm. c) zákona o službách zamestnanosti (ďalej len „MUoZ“).

Príprava a roztriedenie materiálu podľa druhov do recyklačných liniek. Spustenie recyklačných liniek a spracovanie materiálu pomocou recyklačných liniek. Príprava materiálu na expedíciu.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 550 € mesačne
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Radlinského 28
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Radlinského 28
05201 Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Lucia Pavlíková
Telefón: +421907150303
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník