TNS Infratest Slovakia, s.r.o.
KANTAR - TNS Infratest Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Kantar Deutschland GmbH, ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti trhového výskumu a poradenstva so zastúpením vo viac než 70 krajinách.

Dátový analytik

Náplň práce
- Vyhodnocovanie a spracovanie dát z marketingových prieskumov pre nemecký trh,
- podpora a poradenstvo projektovým manažérom,
- spracovanie dát - príprava, rekódovanie, čistenie, kontrola, analýza,
- telefonický a e-mailový kontakt v nemeckom jazyku.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- interné a externé školenia aj v zahraničí
- pracovné skúsenosti v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
- stabilné pracovné zázemie
- flexibilný pracovný čas
- 13. plat podľa výsledkov spoločnosti
- firemné podujatia (letné, zimné)
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Prievozská 4/D
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, matematická gramotnosť.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft PowerPoint - elementárna, Visual Basic - elementárna, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Windows - vysoká.
Ďalšie požiadavky: - orientácia v práci s dátami, - matematické a logické myslenie, - komunikácia v nemeckom jazyku.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Prievozská 4/D
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Alena Miháliková
Telefón: +421905264987
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Analytik