G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.
Súkromná bezpečnostná služba

Bezpečnostný pracovník v Bratislave - s náborovým bonusom

Náplň práce
Výkon fyzickej ochrany v objektoch zákazníka, obchôdzková činnosť v strážených priestoroch, kontrola osôb, vozidiel podľa špecifikácie klienta.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Náborový bonus - 30 € po uplynutí skúšobnej doby, 70 € po 6 mesiacoch od nástupu,
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- pravidelný stabilný príjem,
- možnosť kariérneho rastu.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Bratislava-Staré Mesto 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: - Preukaz odbornej spôsobilosti SBS, - občianska a trestná bezúhonnosť, - zdravotná spôsobilosť, - chuť pracovať., , Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie.
Višňová 16
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Vlasta Danihelová
Telefón: +421259425168
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby