APRO Záhradné centrum s.r.o.
APRO Záhradné centrum spol. s r.o.maloobchod a veľkoobchod záhradkárskych potrieb, predaj ovocných a okrasných drevín, predaj krbových vložiek a kachlí, realizácie okrasných záhrad a závlah na kľúč,

Záhradný architekt na projekcie záhrad

Náplň práce
Prijmeme záhradného architekta na projekcie záhrad.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Pracovný čas: od 8:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Malacky
Malacky, Štefánikova 54
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: AutoCAD - pokročilá, Google Sketchup - pokročilá.
Haburska 25
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Adriana Prošeková