SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
Rodinná firma Schnellecke sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snažíme prispieť k úspechu našich zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a Just in time logistiky.

Sekvenčný (skladový) pracovník

Náplň práce
Vychystávanie dielov podľa objednávky.
Vizuálna kontrola dielov.
Skenovanie.
Štvorzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900 do 1000 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dev.Nová Ves, Tehelňa 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Dobrý zdravotný stav, bezúhonnosť., Práca vhodnejšia pre muža.
Westpoint Logistics Park, Hala DC6b 1137
Lozorno
Kontaktná osoba: Ing. Miriama Slažáková
Telefón: +421260262187
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník