Danube Facility Services, s.r.o.
Spoločnosť sa zaoberá najmä činnosťami spojenými s prenájmom a prevádzkovaním nehnuteľností rôznych typov a zamerania a inými činnosťami s tým súvisiacich (správa nehnuteľností po stránke technickej, administratívnej a obchodnej).

Prevádzkový dispečer

Náplň práce
Na pracovnej pozícii prevádzkový dispečer bude zamestnanec vykonávať:
- obsluha inteligentného riadiaceho systému objektu zameraného na efektívnosť chodu objektu, zabezpečenie tepelnej pohody a správnej mikroklímy v objekte,
- čiastočné riadenie prevádzkových pracovníkov (počas víkendov, sviatkov a vo večerných hodinách),
- vybavovanie požiadaviek nájomcov zo všetkých objektov v správe spoločnosti - centrálny dispečing nahlasovania porúch, závad a pripomienok (počas sviatkov, víkendov a vo večerných hodinách),
- spoluzodpovednosť za priepustnosť prístupových plôch, chodníkov, parkovísk, a to najmä v zimnom období v zmysle smernice o zimnej údržbe (počas sviatkov, víkendov a vo večerných hodinách),
- zabezpečenie prevádzky zasadacích a rokovacích priestorov v objekte (počas sviatkov, víkendov a vo večerných hodinách).
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- stabilná a perspektívna práca v modernom a špičkovo vybavenom objekte po stránke technológií,
- príjemné pracovné prostredie,
- balík zamestnaneckých výhod.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Pribinova 8
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Od úspešného kandidáta budeme požadovať:, - ukončené úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou, preferujeme elektrotechnickú priemyslovku alebo iný elektrotechnický smer s maturitou, - platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na elektrických zariadeniach, t.j. vyhláška č. 508/2009, § 21,22,23 - výhodou, - prax na podobnej pozícii v rámci dispečingu - vítaná, - veľkou výhodou budú skúsenosti v riadení modernej budovy cez inteligentný riadiaci systém, - technická zdatnosť, analytické myslenie, schopnosť samostatne rozhodovať, zmysel pre zodpovednosť, presnosť a precíznosť, - znalosť fungovania princípov technologických zariadení a ich vzájomných súvislostí, - práca s počítačom, - dobré organizačné a komunikačné schopnosti, - schopnosť pracovať v tíme, - ochota pracovať v nepretržitej prevádzke na 12 hodinové pracovné zmeny.
Dvořákovo nábrežie 10
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Bc. Alena Horňáková
Telefón: +42159418314
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer