Správa mestskej zelene v Košiciach

Vodič nákladného motorového vozidla + strojník ťažkého mechanizmu

Náplň práce
vedenie prideleného nákladného automobilu a ťažkého mechanizmu, zodpovednosť za zverený nákladný automobil a ťažký mechanizmus a vedenie záznamu o prevádzke motorového vozidla, ťažkého mechanizmu, bežná údržba nákladného automobilu, ťažkého mechanizmu, správna realizácia pracovných príkazov, čerpania pohonných látok, kvalitné vykonávanie zverených prác, psychická a zdravotná spôsobilosť na vedenie nákladného automobilu, kvalifikačná karta vodiča, spôsobilosť na obsluhu nakladacieho a vykladacieho stroja kolesového, rýpadla kolesového, údržba nákladného automobilu a ťažkého mechanizmu, technické zručnosti, v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov ročné odmeny do výšky mesačného platu, ku hrubej mzde osobný príplatok maximálne do výšky 480,00 €
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 480 € mesačne
v zmysle príslušných zákonov a vnútropodnikových predpisov : stravovanie, cestovné náhrady, ošatenie a pracovná obuv, nákup rastlinného materiálu so zľavou
Miesto práce
okres Košice
Košice-Juh, Rastislavova 79
Termín nástupu
1. 3. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Rastislavova 79
04001 Košice-Juh
Kontaktná osoba: JUDr. Ondášová
Telefón: +421557263410, +421557263443
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič