Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským - Magyar Tanítási Nyelvü Alapiskola Vlčany, okres Šaľa
ZŠ s MŠ s VJM Vlčany je zameraná na poskytovanie predprimárneho, primárneho a nižšieho stredného vzdelávania.

Učiteľka v materskej škole

Náplň práce
učiteľka v materskej škole
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 12:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Šaľa
Vlčany, Vlčany 1547
Termín nástupu
1. 5. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vlčany 1547
Vlčany
Kontaktná osoba: Mgr. Ildikó Keresztesi
Telefón: +421911272486
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ