ISMONT, s.r.o.
Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou. Počas pôsobenia na slovenskom trhu a v zahraničí zanechala za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a dané špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a dôvera klienta je pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných a bytových domov za bezkonkurenčné ceny.

Strojník / vodič

Náplň práce
- obsluha stavebných strojov pri zemných a výkopových prácach na stavbe
- riadenie, obsluha a bežná údržba pridelého vozidla
- kontrola prevádzkyschopnosti vozidla
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy
- dodržiavanie vyhlášky o podmienkach prevádzky vozidiel na pozemných komunikáciách
- údržba a bežné opravy prideleného vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia
- vedenie bežných záznamov o prevádzke vozidla
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca v mladom kolektíve
- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- 13. a 14. plat
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Strojárenská 1C
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Certifikáty: Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, technická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: - platný vodičský preukaz skupiny B, C, D, E, T, - platná karta vodiča, tachografová karta, - platná kvalifikačná karta vodiča, - doklad o psychickej spôsobilosti vodiča, - lojálnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Starohájska 6
Trnava
Kontaktná osoba: Ivana Kurilová
Telefón: +421908789146
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič