G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.
Súkromná bezpečnostná služba

Bezpečnostný pracovník v banke - Poprad

Náplň práce
- výkon fyzickej služby v bankovom sektore
- nepretržité stráženie priestorov zákazníka
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,6 € za hodinu
Iné výhody
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pravidelný stabilný príjem
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Mnoheľova 9
Termín nástupu
1. 3. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16).
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Preukaz odbornej spôsobilosti typu S a 2 ročná prax nutnou podmienkou!, - občianska a trestná bezúhonnosť, - zdravotná spôsobilosť, - chuť pracovať.
Višňová 16
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Vlasta Danihelová
Telefón: +421259425168
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby