PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.
výrobná spoločnosť

Referent/ka oddelenia kvality

Náplň práce
- administratívne práce na oddelení kontroly kvality
- správa meradiel a kalibrácií
- vyhodnotenie činností a návrh na ich zefektívnenie
- implementácia navrhovaných opatrení
- infraštruktúra pracoviska kontroly a technická podpora kontroly
- plnenie úloh zameraných na zlepšenie procesov a systémov manažérstva kvality
- spolupráca pri riešení nezhôd a reklamácií
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- práca v mladom kolektíve
- teambuildingové aktivity
- kurz anglického jazyka hradený firmou
Miesto práce
okres Komárno
Komárno, Slobody 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - požadujeme základné znalosti z metrológie, - analytické myslenie, - schopnosť organizovať, plánovať, pracovať v tíme, - komunikačné schopnosti.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Slobody 1
Komárno
Kontaktná osoba: Erika Tóthová
Telefón: +421352028851
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent