LAUREOLA BVJ s. r. o.
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) (od: 07.12.2013). Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu (od: 07.12.2013) Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, zamestnávateľa (od: 07.12.2013) Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla (od: 07.12.2013) Služby traťového kormidelníka, lodivod, námorný kapitán I. triedy (od: 07.12.2013) Kuriérske služby (od: 07.12.2013) Prevádzka malých a veľkých plavidiel riečnej a námornej dopravy (od: 07.12.2013) Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu (od: 07.12.2013) Počítačové služby, grafické služby (od: 07.12.2013) Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov (od: 07.12.2013) Administratívne služby, sprostredkovanie práce (od: 07.12.2013) Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov (od: 07.12.2013) Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí (od: 07.12.2013) Reklamné a marketingové služby (od: 07.12.2013) Fotografické služby (od: 07.12.2013) Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov.

Riaditeľ pre retailovú klientelu

Náplň práce
Pracovná náplň:
• riadenie, plnenie úloh stanovených nadriadeným, nábor a výber obchodníkov
• vzdelávanie obchodníkov,
• adaptácia nových obchodníkov,
• riadenie a motivácia tímu obchodníkov,
• zastupovanie spoločnosti u existujúcich klientov v regióne,
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu.

Rozmýšľate, čo ďalej?
Páčilo by sa Vám vybudovať niečo vlastné, avšak pod záštitou silného partnera UNION a.s.?

Potom pre Vás máme takúto výzvu:
• vybudovať a riadiť činnosti obchodného tímu s cieľom zabezpečiť priebežné plnenie strategických obchodných cieľov v rámci pridelenej agendy (predaj produktov životného a neživotného poistenia pre individuálnych klientov) v danom regióne, resp. podľa územnej príslušnosti uchádzača
• realizovať nábor a výber spolupracovníkov do svojho tímu,
• tvoriť a vyhodnocovať plány a aktivity vlastného obchodného tímu,
• hľadať príležitosti na nové akvizície.

Iné výhody:
• Práca v silnej a renomovanej európskej spoločnosti UNION a.s.,
so stabilným dlhoročným postavením na finančnom a poisťovacom trhu,
• príjemné pracovné prostredie,pridelenie kancelárie, PC techniky a flexibilný pracovný čas,
• možnosť vytvorenia a riadenia si vlastného obchodného tímu,
• neobmedzená výška finančného ohodnotenia,
- stabilný mesačný fixný príjem, vysoké ohodnotenie formou bonusových príplatkov
• výkon práce mimo sídla spoločnosti, podľa dohody
• najprepracovanejší a najmodernejší vzdelávací systém podporujúci osobný a kariérny rast,
• excelentné motivačné programy.

• Druh pracovného pomeru: práca na plný úväzok, živnosť, DIČ.

Informácie o výberovom konaní:
Ak Vás daná pracovná pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené kritériá, pošlite nám prosím na nižšie uvedenú mailovú adresu manažéra pre rozvoj siete Váš štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a so súhlasom so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti .Vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 odst.3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
Pružný pracovný čas.
Prac
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1800 € za mesiac
Iné výhody
Ponúkame:
• Ponúkaný fixný plat, provízie, odmeny, bonus,
• termín nástupu: ihneď alebo dohodou,
• zázemie silnej medzinárodnej poisťovne UNION a.s.,
UNION a.s. - zdravotná poisťovňa
• adaptačný príspevok na prvé 2 roky činnosti,
• finančné bonusy - nadštandardné finančné ohodnotenie s rastom podľa výkonu,
• možnosť postupu v kariére v prestížnej medzinárodnej spoločnosti,
• komplexné vzdelávanie manažérskej akadémie rozšírené o európske štandardy,
• možnosť pridelenia klientskych kmeňov k osloveniu,
• presný výplatný termín v mesiaci,
• možnosť otvorenia vlastného, finančne podporovaného obchodného miesta v oblasti pôsobenia skupiny,
• nadštandardné finančné ocenenie manažérov prichádzajúcich s vlastným tímom.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Karadžičová 10,Business Center II 10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Osobnostné predpoklady a zručnosti:, • prax v obchode min.6 mesiacov , • manažérska prax vítaná, vedenie obchodných skupín veľkou výhodou, • organizačné a manažérske schopnosti, • príjemné a reprezentatívne vystupovanie, • výborné komunikačné zručnosti, • flexibilita, • orientácia na výsledky a záujem o profesionálny rast, • skúsenosti s vedením obchodného tímu alebo vlastná úspešná predajná prax, • výborné organizačné, komunikačné a motivačné zručnosti, • dobrú užívateľskú znalosť práce na PC, vlastný automobil výhodou, • zápal pre vec a tímový duch.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, trpezlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), dominantnosť.
Olympijská 6560
Trnava
Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Biľo
Telefón: +421918750492
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Riaditeľ