MCOM-NET s. r. o.
Lokálny poskytovateľ internetových služieb.Predaj a servis výpočtovej techniky.

Montážny a servisný technik

Náplň práce
Základné znalosti montáže telekomunikačných zariadení. Samostatné vykonávanie servisu IT v našom servisnom stredisku aj u zákazníkov.
Konfigurácia zariadení (router, switch,…). Výstavba sietí, pripájanie a servis koncových užívateľov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Práca v mladom kolektíve. K dispozícii auto a firemný telefón.
Miesto práce
okres Bardejov
Raslavice, Dujavská 23/217
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, manuálna zručnosť.
Počítače: Microsoft Windows - pokročilá, Internet - pokročilá.
Dujavská 23/217
Raslavice
Kontaktná osoba: Miloš Kovalčín
Telefón: +421905411250
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér