I.V.M.K., s. r. o.
Personálna Agentúra

Zvárač

Náplň práce
• Zváranie kovov, v súlade s technickou dokumentáciou.
• Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovednosť za ich správne nastavenie a používanie.
• Dodržiavanie technických postupov a programov zvárania.
• Opravuje chybné zvary, zodpovedá za kvalitu pridelenej práce.
• Ošetruje a udržuje technické vybavenie v prevádzkovom stave.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 960 do 1500 € za mesiac
Iné výhody
zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Poprad
Poprad,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: - Stredné odborné alebo nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore strojárstvo , - Certifikáty:, Zváračský preukaz podľa vybranej STN, • minimálna kvalifikácia podľa EN ISO 9606-1 135P BW FM1 S s10 PA ss nb. Certifikát- Osvedčenie o skúške zvárača zároveň musí obsahovať aj skúšku 135 P FW FM1 S t10 PB ml., • čítanie výkresovej dokumentácie – podmienkou, • dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť.
Staničná 1030/13
Snina
Kontaktná osoba: Slavomír Špitalik
Telefón: +421950431109
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač